Bilety

KARNETY
w sprzedaży od 16 października (od godziny 08:00)

CENA: 75 PLN

  • Karnety można zakupić w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury (płatność wyłącznie gotówką).
  • Karnet gwarantuje wstęp (pod warunkiem przybycia do miejsca projekcji przed rozpoczęciem seansu) na wszystkie wydarzenia festiwalowe za wyjątkiem: „Winologii” (z karnetem można nabyć bilet zniżkowy w cenie 15 PLN) oraz koncertu „Better Person” (z karnetem można nabyć bilet zniżkowy w cenie 10 PLN).
  • Ilość karnetów jest ograniczona.
  • Do zakupionego karnetu dołączany jest zestaw upominków festiwalowych.

Bilety
w sprzedaży od 19 października 

CENY:
Oficjalne Otwarcie – 10 PLN
„Winologia” – 20 PLN
koncert „Better Person” – 15 PLN (bilety na to wydarzenie można nabyć online przez stronę www.bilety.sok.com.pl oraz w dniu koncertu od godz. 22:30 w Klubie Bolko)

 

Wszystkie pozostałe seanse – 5 PLN

  • Bilety w terminie 19.10-5.11 można zakupić stacjonarnie w godzinach otwarcia sekretariatu Świdnickiego Ośrodka Kultury (płatność gotówką) oraz Galerii Fotografii lub online przez stronę www.bilety.sok.com.pl.
  • W trakcie Festiwalu (6.11 – 10.11) bilety stacjonarnie będą sprzedawane w holu Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury w godzinach otwarcia Centrum Festiwalowego (start: 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego seansu; koniec: 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu) oraz w godzinach otwarcia Galerii Fotografii.
  • W trakcie Festiwalu (6.11 – 10.11) nadal prowadzona będzie sprzedaż online przez stronę www.bilety.sok.com.pl.
    Regulamin sprzedaży biletów online znajduje się TUTAJ.

 

Wstęp na dyskusje, wykłady i spotkania – wolny w miarę dostępności miejsc. Pierwszeństwo dla ludzi z biletem na poprzedzający seans.

 


UWAGA:
Z troski o Państwa bezpieczeństwo i przez wzgląd na jakość projekcji prosimy o punktualność. Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na seanse.