Wrocławski dziennikarz radiowy.

Z mniejszym lub większym zaangażowaniem radiem zajmuje się od liceum. Przez kilka lat robił audycje we wrocławskiej rozgłośni studenckiej, później w stacji komercyjnej. A pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie zadzwonił do niego Piotr Bartyś i zapytał, czy nie chciałby przyłączyć się do RAMowego zespołu? To zdecydowanie niesamowity moment. Kiedyś była przede wszystkim muzyka. Teraz też jest jej w jego radiowym życiu niemało, ale trochę się pozmieniało.

Pomaga Piotrowi Bartysiowi układać RAMową playlistę. W piątki o 20.00 zaprasza do studia wrocławskich dj’ów – Fleszlajt gra na dobry początek weekendu. W soboty po godz. 17.00 zaprasza na FutuRAM, czyli rozmowy o technologiach, prywatności w sieci, wirtualnej rzeczywistości, grach, aplikacjach i gadżetach.

A w niedzielę mały maraton: Zaczyna w południe od audycji Sunday Lunch, w której trochę po angielsku, a trochę po polsku, razem z Terrym Clarkiem-Wardem rozmawia o Wrocławiu.
Później Kulinarny Wrocław, czyli dwie godziny bardzo smacznych historii o wrocławskiej kuchni. I są jeszcze RAM Session – koncerty na żywo które od listopada 2014 roku organizuję w każdy ostatni czwartek miesiąca.

Na koniec miejsce nieco bardziej osobiste, ale ostatnio trochę zaniedbywane:
http://www.last.fm/user/krtekone