Wszystkie stany brzmienia

12 listopada (sobota) // 22:30 // Rynek 39-40 (była Kanappa)

Wszystkie stany brzmienia Te trzy słowa w skrócie oznaczają: dobrą muzykę, doborowe towarzystwo i rozgrzany parkiet do samego rana. 12 listopada widzimy się w specjalnie przygotowanej dla Was przestrzeni przy ul. Rynek 39 – 40. Oprócz niepowtarzalnych brzmień towarzyszyć nam będzie kilka smakołyków serwowanych przez niezastąpiony Bar Kupiecki.

Nocne harce rozpocznie świdnicki rezydent, Slime. Głównym wydarzeniem tego wieczoru będzie live act Wojtka Urbańskiego, połówki docenianego nie tylko w Polsce, ale i na świecie duetu RYSY. Zaprezentuje nam solowy projekt V/O. Po bardzo udanym debiucie RYS artysta postanowił pójść dalej i głębiej w poszukiwaniu technicznych rytmów i jeszcze głębokich melodii. V/O to muzyka pełna szumów i przesterów degradujących dźwięk. Ale to też piękne melodie, choć zagrane na krzykliwych i mrocznych barwach. To wrażliwość poddana rygorowi techno i pulsowi basu.

Reszta wieczoru należeć będzie do Maćka Głębockiego. Jego styl to połączenie głębokich i melodyjnych brzmień techno oraz wartościowych odmian muzyki house. W ciągu kilku lat Maciek miał okazję występować w czołowych polskich klubach – m.in. 1500 m2 do wynajęcia, Nowa Jerozolima, Dom czy Metro, a także supportować takie gwiazdy, jak Tiga, Vitalic, Damian Lazarus, Kollektiv Turmstrasse, Gaiser czy Anja Schneider.

 

Goście festiwalu, karnetowicze oraz osoby posiadające ważny bilet z dowolnej projekcji z dnia 12.11: wejście za darmo
Reszta świata: 10 zł

 

Do zobaczenia!

 

WOJTEK URBANSKI

Wojtek Urbański – producent muzyczny i kompozytor. Debiutował w 2007 roku wydając w prestiżowej wytwórni Compost Records, wydającej m.in Jazzanovę, Koop. Wyprodukował od tego czasu muzykę do wielu animacji, spektakli, filmów, pokazów mody i niezliczonej ilości reklam. Wielokrotnie nagradzany za muzykę i sound design (m.in Nocny Marek, srebrny KTR, Brand New Awards). Koprodukował nagrodzony Fryderykiem 2012, album Lovefinder Noviki. Nominowany ze swoim zespołem RYSY do Fryderyków 2016 w kategorii debiut roku.

V/O to nowy projekt Wojtka Urbańskiego. Po bardzo udanym debiucie Rys. artysta postanowił pójść dalej i głębiej w poszukiwaniu technicznych rytmów i jeszcze głębokich melodii. V/O to muzyka pełna szumów i przesterów degradujących dźwięk. Ale to też piękne melodie, choć zagrane na krzykliwych i mrocznych barwach. To wrażliwość poddana rygorowi techno i pulsowi basu.

 

MACIEK GŁĘBOCKI

DJ i promotor, który działa na scenie od 2012 roku. Wtedy, w wieku niespełna 20 lat, organizował pierwsze eventy w ramach autorskiego cyklu UV oraz rozpoczynał współpracę z cenionym w Polsce i na świecie festiwalem Audioriver. Dziś, poza płockim wydarzeniem, współtworzy również agencję Follow The Step, współodpowiedzialną m.in. za cykl World Wide Warsaw i wydarzenia z wieloma cenionymi gwiazdami tanecznej elektroniki.

Jeśli chodzi o stronę DJ-ską, jego styl to połączenie głębokich i melodyjnych brzmień techno oraz wartościowych odmian muzyki house. W ciągu kilku lat Maciek miał okazję występować w czołowych polskich klubach – m.in. 1500 m2 do wynajęcia, Nowa Jerozolima, Dom czy Metro, a także supportować takie gwiazdy, jak Tiga, Vitalic, Damian Lazarus, Kollektiv Turmstrasse, Gaiser czy Anja Schneider.

Na co dzień Maciek współtworzy projekty, które mają istotny wpływ na polską scenę muzyki alternatywnej i elektronicznej. Mowa tu cenionym na świecie festiwalu Audioriver, agencji eventowej Follow The Step oraz nowym, warszawskim projekcie klubowym – Smolna.

slime_webSLIME

Muzyk, turntablista (osoba wykorzystująca gramofon jako instrument muzyczny). Autor oprawy muzycznej do spektaklu „BlogText” autorstwa Juliusza Chrząstowskiego oraz „Zuzia Gwiezdny Paproch” autorstwa Mateusza Witkowskiego, a także wielu skreczy nagranych do utworów m.in. takich wykonawców jak: Printempo, Noize from Dust, Trzeci Wymiar, Kut-o, Auroz, Graf Cratedigger.

Współtwórca projektów muzycznych Music People, Among Notes, Aplaindygo oraz czynny wykonawca w projektach Fonoteka Remixed (www.77cuts.com). Dwukrotny Mistrz Polski Djów federacji IDA (2013, 2014). Wielokrotnie występował na Festiwalu Teatru Otwartego w Świdnicy.