10. Filmový Festival
Spektrum
Świdnica: 22-27 října 2024
Trutnov: 11-13 října 2024
Świdnica: 22-27 října 2024
Trutnov: 11-13 října 2024

Tým

Ředitelství festivalu

Ředitel festivalu

Julia Bartosz
bartosz@wrocff.com.pl

Umělecký ředitel

Paweł Kosuń
kosun@wrocff.com.pl


Świdnické kulturní centrum

Ředitel

Bożena Kuźma
b.kuzma@sok.com.pl

Prodej vstupenek

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch
sok@sok.com.pl

74 851 56 57; 74 852 29 78


Kancelář festivalu

Produkce

Julia Bartosz
bartosz@wrocff.com.pl

Poradenství k programu

Lech Moliński
molinski@wrocff.com.pl

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Koordinace – Česká republika

Anna Jerhotová
kinovesmir@uffo.cz

Koordinace – Blízké Kino

Wiktoria Tkaczuk
tkaczuk@wrocff.com.pl

Dobrovolníci a Festivalové centrum

Joanna Kawa
kawa@wrocff.com.pl

Public Relations

Joanna Panciuchin
panciuchin@wrocff.com.pl
+48 537 073 638

Sociální média

Agnieszka Smutek
smutek@wrocff.com.pl

Logistika a hosté

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Soutěž Očima mladých a porota

Patrycja Strzyżewska
strzyzewska@wrocff.com.pl

DCP a distribuce kopií

Maciej Sługocki
slugocki@wrocff.com.pl

Internetová redakce

Sylwia Wanot
wanot@wrocff.com.pl

Doprovodné akce

Maciek Kielar
kielar.maciek@gmail.com

Fotoreportáže

Joanna Gałuszka

Marcin Pławnicki


Save the changes
Save the changes