10. Festiwal Filmowy
Spektrum
Świdnica: 22 - 27 października 2024
Trutnov: 11 - 13 października 2024
Świdnica: 22 - 27 października 2024
Trutnov: 11 - 13 października 2024

Zespół

Dyrekcja Festiwalu

Dyrektorka festiwalu

Julia Bartosz
bartosz@wrocff.com.pl

Dyrektor artystyczny

Paweł Kosuń
kosun@wrocff.com.pl


Świdnicki Ośrodek Kultury

Dyrektora

Bożena Kuźma
b.kuzma@sok.com.pl

Sprzedaż biletów

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch
sok@sok.com.pl

74 851 56 57; 74 852 29 78


Biuro Festiwalu

Produkcja

Julia Bartosz
bartosz@wrocff.com.pl

Konsultacje programowe

Lech Moliński
molinski@wrocff.com.pl

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Koordynacja – Czechy

Anna Jerhotová
kinovesmir@uffo.cz

Koordynacja – Bliskie Kino

Wiktoria Tkaczuk
tkaczuk@wrocff.com.pl

Wolontariat i Centrum Festiwalowe

Joanna Kawa
kawa@wrocff.com.pl

Logistyka i Goście

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Public Relations

Joanna Panciuchin
panciuchin@wrocff.com.pl
+48 537 073 638

Social Media

Agnieszka Smutek
smutek@wrocff.com.pl

Konkurs Okiem Młodych i Jury

Patrycja Strzyżewska
strzyzewska@wrocff.com.pl

DCP i obieg kopii

Maciej Sługocki
slugocki@wrocff.com.pl

Redakcja www

Sylwia Wanot
wanot@wrocff.com.pl

Wydarzenia towarzyszące

Maciek Kielar
kielar.maciek@gmail.com

Fotorelacje

Joanna Gałuszka

Marcin Pławnicki


Save the changes
Save the changes