8. Festiwal Filmowy
Spektrum
22-29 października 2022
Świdnica
22-29 października 2022
Świdnica

Zespół

Dyrekcja Festiwalu

Dyrektor festiwalu

Paweł Kosuń
kosun@wrocff.com.pl


Świdnicki Ośrodek Kultury

Dyrektor

Anna Rudnicka
a.rudnicka@sok.com.pl

Zastępca dyrektora

Bożena Kuźma
b.kuzma@sok.com.pl

Sprzedaż biletów

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch
sok@sok.com.pl

74 851 56 57; 74 852 29 78


Biuro Festiwalu

Program

Paweł Kosuń
kosun@wrocff.com.pl

Lech Moliński
molinski@wrocff.com.pl

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Finanse

Paweł Kosuń
kosun@wrocff.com.pl

Koordynacja sali kinowej

Julia Bartosz
bartosz@wrocff.com.pl

Wolontariat i Centrum Festiwalowe

Sylwia Wanot
wanot@wrocff.com.pl

Logistyka / Goście

Janusz Dąbkiewicz
dabkiewicz@wrocff.com.pl

Jury

Patrycja Strzyżewska
strzyzewska@wrocff.com.pl

Public Relations and social media

Karolina Sienkiewicz
sienkiewicz@wrocff.com.pl

+48 600 271 634

Sponsoring

Laura Bandyk
bandyk@wrocff.com.pl

Klub festiwalowy

Weronika Sowińska
sowinska@wrocff.com.pl

Marketing

Marcin Trzpiot
trzpiot@wrocff.com.pl

Redakcja www

Sylwia Wanot
wanot@wrocff.com.pl

DCP

Maciej Sługocki
slugocki@wrocff.com.pl

Konkurs Okiem Młodych i obieg kopii

Weronika Sowińska
sowinska@wrocff.com.pl


SUBMIT YOUR FILM
ZGŁOŚ SWÓJ FILM